صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 40

موضوع: php یا asp.net

php یا asp.net

با سلام خدمت دوستان خوبم
    من می خواهم برنامه نویسی سمت سرور و طراحی وب سایت را یاد بگیرم.به نظر شما کدام زبان برنامه نویسی سمت سرور بهتر است؟ php یا asp.net?
    و یک سوال دیگه:
    کسی می تواند بگوید که این سایت با php برنامه نویسی شده است یا با asp.net??

پیمان جان زبان php بهتره. به عنوان مثال این وب سایت هم که در زمینه دستگاه تصفیه آب هم فعالیت داره با این زبان طراحی و پیاده سازی شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peymans نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان خوبم
    من می خواهم برنامه نویسی سمت سرور و طراحی وب سایت را یاد بگیرم.به نظر شما کدام زبان برنامه نویسی سمت سرور بهتر است؟ php یا asp.net?
    و یک سوال دیگه:
    کسی می تواند بگوید که این سایت با php برنامه نویسی شده است یا با asp.net??
    بله من هم با زبان php برای طراحی سایت موافقم ، چرا که توسعه دهنده این زبان برنامه نویسی در جهان خیلی بیشتر هست ، و در ایران هم همینطوره

سایت خوبی بود................ممنون از راهنماییتون................با شیمی سنتر میتوانید همراه باشید

طراحی سایت با php خیلی رایج تره ولی طراحی وب سایت با asp خیلی قشنگ تر و جذاب تره

یعنی من کشته پاسخ azibaji هستم.... میشه فرق طراحی سایت و طراحی وب سایت رو بفرمایید ما هم بدونیم؟ آخه تبلیغات به هر قیمتی؟

طراحی سایت با PHP خیلی بهتره چون هزینه راه اندازی هاست ویندوز که برای asp.net هست بالا در میاد

اینکه کدوم یکی از این زبان ها بهتر است سوال اشتباهی هست چراکه هر دوی این زبان ها نقاط قوت و ضعف خاص خودشون رو دارن ولی شما می تونید یک سری به سایتهای خارجی که این دو زبان رو با هم مقایسه می کنن بزنید و تصمیم بگیرد که کارتون رو با کدوم یکی شروع کنید.
    زبان php یک زبان اپن سورس و کدباز هستش ولی asp تحت نظارت شرکت مایکروسافت هست.
    در حال حاضر هم استفاده از php در طراحی سایت ها روند صعودی دارد و بسیاری از سایتهای بزرگ دنیا با این زبان نوشته شدن
    طراحی سایت

با سلام خدمت دوستان خوبم

داداش گلم بستگی به نوع طراحی سایت که شما میخواید داره یک مقدار اطلاعاتتون رو از طراحی سایت بالا ببرید